Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

POSUN V KAUZE ZMIZELÉ DÍVKY! U dvanáctileté Michaely našli SPERMA!

+ Dalších 31 fotografií
V dětském pokojíku našli sperma. Kriminalisté pracují s verzí, že by stopy semene mohly patřit Otovi S. Tento muž se oběsil, byl podezřelý z toho, že má prsty ve zmizení dvanáctileté Michaely Patricie Muzikářové.

Matka vyznávající a propagující nacismus. Podivní lidé napojení na satanismus. A Ota S., který se před rokem pokusil znásilnit malou dívku – psali jsme ZDE.

Tak v takové rodině žila Michaela Muzikářová. Podle Lidových novin se u ní v pokojíku našly stopy spermatu. Kriminalisté pracují s verzí, že sperma pochází od Oty, který se v pokojíku mohl ukájet.

Jenže Ota kriminalistům už nic nesdělí. Pokud Míše ublížil a někde ji ukryl, tak ho soudit nikdo nebude – Ota S. totiž spáchal sebevraždu.

Odborníci nechápou, jakým způsobem ústecká kriminálka pracuje. Policisté věděli, že Ota S. se v minulosti pokusil o styk s dítětem. Také věděli, že žije s Míšinou matkou. Přesto mu neprohlédli auto, ani ho nesebrali. A Ota S. se jednoho dne oběsil. Kriminalisté tak nemají v ruce nic. Ota je po smrti. Kde je Míša, to nikdo neví…

Zdá se, že tento případ si kriminalisté za rámeček nedají…

Související články

Další články