Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poštvala si proti sobě celou Brazílii: Americkou brankářku vybučeli ze hřiště!

Tímhle si moc brazilskou veřejnost nezískala.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Je sice ikonou ženského fotbalu, ovšem ani tak si přízeň diváků v Riu nezíská. Celou brazilskou veřejnost totiž naštvala svými fotografiemi s repelenty, které ji mají ochránit před virem zika! Vše ale dostala zpět, když byla vypískána ze hřiště!

Hned na úvod turnaje si pobouřila celou pořadatelskou zemi a teď se to s ní potáhne až do konce. Americká brankářka Hope Solo doplatila na fotky, které umístila na sociální síti. Na nich je k vidění s obřím repelentem a také v kukle. Demonstrovala tak fakt, že je proti viru zika dobře vyzbrojena.

“Tohle nepůjčuji, obstarejte si své vlastní,” nabádá všechny sportovce v Riu, aby se také důkladně připravili na komáry. Její výbavička skýtá desítky repelentů a dalších prostředků proti komárům. “Pokud si někdo zapomněl repelent, zastavte se za mnou,” radí všem ostatním účastníkům her.

Brazilci si vše vzali hodně osobně. Cítí, že Solo má dojem, že je celá země zamořena komáry, kteří přenášejí vir zika. “Podle našeho názoru je ale riziko infekce virem pro jednotlivce skutečně malé,” komentovala situaci šéfka Světové zdravotnické organizace Margaret Chan.

Kvůli možné nákaze se z LOH odhlásilo mnoho významných sportovců. Dotklo se to i české nominace, protože do Ria neodcestoval nejlepší český tenista současnosti Tomáš Berdych nebo také Karolína Plíšková. Uvidíme, zda nakonec udělali dobře a skutečně k nákaze dojde.

Hope si pak v utkání USA – Nový Zéland musela vyslechnout pokřiky z ochozů a bučení fanoušků. Olé, olé, olé, zika, zika, řvali na brankářku a dá se očekávat, že to nebylo poprvé ani naposledy. Američanka k tomu ale přistupuje s humorem a vnímá to jako lepší atmosféru, než kdyby bylo na stadionu úplné ticho.

Související články

Další články