Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Postřílel 26 lidí v kostele: Bylo mu 26 a vyhodili ho kvůli domácímu násilí z armády

Devin Patrick Kelley postřílel 26 lidí v kostele.
Střelcem, který v texaském Sutherland Springs v kostele zabil 26 lidí a dalších nejméně 24 zranil, byl šestadvacetiletý Devin Patrick Kelley. Známí ho popisují jako ateistu a podivína, kterého vyhodili z armády kvůli domácímu násilí. Běsnícího maniaka zastřelil jeho soused Stephen Willeford. Našli ho mrtvého v autě, když se snažil z místa ujet.

Devin Patrick Kelley postřílel 26 lidí včetně čtrnáctileté holčičky v kostele v Texasu, USA. Mezi oběťmi se nachází těhotná žena a dvě dívenky ve věku 14 a 2 roky.

Kelley se v roce 2009 připojil k armádě u jednotky Air Force One. Právě jeho působení v armádě potvrdily i úřady, ale další informace pro portál Daily Mail neposkytly. Z armády byl vyhozen 2014 za napadení své ženy a dítěte.

Střelec byl nalezen mrtvý v havarovaném autě po krátké honičce. V jeho autě bylo nalezeno několik dalších zbraní. Kelley se na útok pěkně vybavil. Měl na sobě taktickou výstroj včetně balistické helmy. Jednomu z obyvatel města se povedlo Kelleymu vyrazit zbraň z ruky a byl to právě on, kdo jeho auto později pronásledoval.

Nedávno Kelley na Facebooku uveřejnil foto útočné pušky AR-15 s popiskem: „Je to ale pěkná mrcha!“ Paradoxem je, že Kelley prošel biblickými studii v kostele v Kingsville.

První obětí byla podle svědků Annabelle Pomeroy, čtrnáctiletá dcera pastora Franka Pomeroye, který byl v době útoku mimo město.

Související články

Další články