Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Postihly je zlé časy… Duo Eva a Vašek se dotýká finančního dna! Co se u nich stalo?

Dnes už miliony nevydělávají…
Zdroj: archiv
Měsíčně zvládali vydělávat stovky tisíc korun. Jenže to už je historie... Redakce eXtra.cz oslovila slavnou hudební dvojici Eva a Vašek s tím, jak se jim dnes daří, a astronomické příjmy jsou dávno ty tam... A co je důvodem úpadku oblíbených písničkářů? Redakci eXtra.cz prozradili, co je pomalu, ale jistě likviduje.

Vybudovali nahrávací společnost, o jejich hudební produkty byl nebývalý zájem. Dokázali vydělat desítky milionů korun. Jenže s plynoucím časem je tomu pomalu konec. Vašek Ševčík z legendárního teleshoppingového dua Eva a Vašek se pro eXtra.cz rozpovídal, proč už dávno nezažívají finančně pozitivní časy…

„Dnes už se cédéčka neprodávají a tím logicky klesly naše příjmy. Není o tento produkt zájem. Vše se přesunulo na internet, a tak hlavní zdroj našich příjmů plyne jen z koncertů, kterých naštěstí máme hodně,“ prozradil eXtra.cz Vašek s tím, že o víkendech často najezdí i přes dva tisíce kilometrů. „Jsme prakticky furt v autě,“ podotkl.

A kolik že si dnes vydělají? Už to dávno není tak, že by přehrabovali peníze lopatou. „Ze stovek tisíc měsíčně to jsou peníze v řádu desítek tisíc korun. Ale rozhodně si nestěžujeme,“ dodal Vašek s úsměvem a možná s nadějí v hlase, že se v budoucnu třeba lidé k CD diskům ještě vrátí.

Související články

Další články