Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Posteloví hřebci v Love Islandu: Kryštofa s jeho 4 vteřinami trumfnul soupeř o půlku

Love Island: Úplný ostrov postelových pokladů, 4 sekundy trumflo 8
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Dalších 29 fotografií
Love Island

Čtyřsekundovým výkonem Kryštofa z Love Islandu to zkrátka nekončí! Poté, co vypluly na povrch záběry erotických hrátek Kryštofa a Denisy, kteří se zkrátka neudrželi a před kamerami si užili prvního pohlavního styku, přišlo další přiznání. V bonusovém pořadu Beach Hut, který moderují účastníci předchozí série Gabriela Gašpárová a Petr Havránek, došlo na další pikantní detaily ze zákulisí. Gabča na svého milého práskla, že v době natáčení taktéž nepředvedl nejlepší výkon. ”Bylo to 8 sekund!” prozradila. Zkrátka: Po dlouhé nucené pauze není žádný muž kapitán. 

Jak jsme již informovali, letošní účastníci reality show Love Island jsou o něco odvážnější, než byli ti předchozí. Ač pořad není ani ve své polovině, ve vile už došlo k prvnímu pohlavnímu styku. Kryštof s Denisou se zkrátka neudrželi a nejdříve si užili erotických hrátek v koupelně při přímém dohledu kamer. Nepočkali ani do Hideaway, kterou si pomocí hlasování diváků vysloužili. Ale právě tam jejich dovádění následně vyvrcholilo. A to doslova.

Předehra vyvrcholila 4sekundovým výkonem

Pár získal noc v Hideaway, v podstatě v jediné místnosti, kde si mohou užít maximálního soukromí bez přítomnosti ostatních účastníků. Toho Kryštof s Denisou využili. Záběry, které byly zveřejněny, odkrývají nejen samotné postelové hrátky, ale také to, že se jednalo přesně o 4 sekundy akce!

Pítr z minulé série vydržel o 4 sekundy více

Situaci okomentovali i bývalí účastníci Gabriela Gašpárová a Petr Havránek v bonusovém pořadu Beach Hut. Bývalí účastníci, kteří tvořili pár po dobu své účasti a dnes spolu již sdílí společnou domácnost. "Tady můžeme porovnat, jak dlouho muž vydrží mít sex třeba po dvou týdnech, když ho neměl. Jeden, dva, tři, čtyři...,” smál se Pítr.

Gabča ho ale ihned zarazila. “Miláčku, v našem prvním Hideaway nebylo o moc líp,” spustila. I oni si totiž po čas své účasti vybojovali noc v hnízdečku lásky. “Bylo to 8 sekund!” práskla o moment později. I on samotný se však zasmál.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy