Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Postavy z Ulice se propadají do depresí: Blanka už pomalu vidí bílé myšky a těžká zkouška otce samoživitele

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
ulice
V nekonečném seriálu Ulice začíná jít opravdu do tuhého a některé postavy propadají depresím. Velmi špatně je na tom Ája, která porodila krásnou a zdravou holčičku, ale sama nyní bojuje o život. Mário nyní stojí před velmi těžkou životní zkouškou, a to zvládnout se postarat o svoji malou dcerušku. Dobře na tom není ani Blanka, jejíž problémy s alkoholem se rapidně zhoršují. Na druhé straně ani Marečkovi nemají na růžích ustláno. Jejich tíživá finanční situace se nijak nelepší...

Mário, otec samoživitel?

Kdo nás drží nad vodou, když nám je nejhůř? Kdo neváhá podat pomocnou ruku pokaždé, když to potřebujeme? Obvykle je to rodina či partner. U Mária to jsou Nyklovi, kteří ho přijali do rodiny, byť příbuzní nejsou.

Stojí při něm i nyní, když prožívá jedno z nejhorších a zároveň i nejhezčích období svého života. Stal se tátou krásné dcery, bohužel je na to nyní sám. Co pro něj Nyklovi udělají? Co mu nabídne Lumír? Jak změní životy všech Máriova nádherná princezna, kterou pustí z porodnice domů? A kde má malá vlastně domov?

Marečkovi počítají každou korunu

Jak zabezpečit rozrůstající se rodinu, aby člověk nemusel počítat každou korunu a mohl dopřát dětem i manželce to, po čem touží? Mára se kvůli tomu znovu ocitl na hraně. Doma lže a modlí se, aby se neprovalilo, co provedl.

Mimo domov se činí, aby se mu co nejdříve zúročilo to, do čeho investoval. Již brzy ho ale čeká hodně nepříjemné překvapení. Spoléhá totiž na člověka, který znovu předvede, jak nevyzpytatelný umí být.

Proč v Márovi pořádně hrkne? V jakém maléru lítá? A jak z toho chce vybruslit, aby zůstalo vše utajeno?

Blanka na pokraji sil

Čeho všeho jsou schopni agresivní šmejdi, aby dosáhli svého? Blančin problémový pacient se nezastaví před ničím ve snaze dostat z Blanky co nejvíce peněz jako odškodnění za zákrok, který podle něj zpackala.

Přitom je dost dobře možné, že si za následné komplikace může on sám nedodržením doporučení a rad, jež v ordinaci od Blanky dostal. Na Blanku je toho už takhle ažaž. Nyní se však dozví další jobovku, která ji znovu srazí do kolen.

Dotyčný pacient totiž proti ní rozpoutá štvavou kampaň s jediným cílem – přitlačit ji ke zdi, aby začala platit. Co udělá? Co je docela silná káva už i na Blančina kolegu Patrika? Před čím ji varuje? A jak se k tomu postaví Luděk? To se dozvíte již v pátečním dílu Ulice.

Související články

Další články