Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Postavu před létem vyladila k dokonalosti: Alice Bendová opět chytá bronz na Kanárech

+ Dalších 17 fotografií
dovolená
Alici Bendovou (45) už poněkolikáté letos vidíme v plavkách. Nejenže se ráda vyhřívá doma u bazénu, ale také několikrát do roka létá s rodinou na Kanárské ostrovy, kde si loni s partnerem pořídili apartmán. I když herečku po zimě trápilo nějaké to kilo navíc, nyní je zpátky ve formě a na svůj věk tak rozhodně nevypadá.

Alice si s rodinou momentálně užívá na Kanárských ostrovech, kam s sebou vzala kromě dětí a přítele i svou maminku. Herečka je štěstím bez sebe, kromě bronzového opálení už stihla na Kanárech ulovit i komodu, kterou vybavila interiér svého domečku.

Herečka už několik let žije s o dvanáct let mladším přítelem Michalem Topolem. Že jsou od sebe tolik let, byste ale na první pohled nehádali. Alice se totiž pyšní stále udržovanou a sexy postavou, na které před létem pořádně makala. Dřina přinesla kýžené ovoce a maminka dvou dětí si může s přehledem dovolit ve svém věku fotku v titěrných bikinách.

Spolu s dcerou Aličkou si oblíbily kostýmy mořských panen, ve kterých se Bendová promenádovala už několikrát doma na zahradě. Teď ale zažije jejich velké setkání! „Zaplavat, snídaně a hurá na Lanzarote. Jen já s Aličkou, je tam totiž sraz mořských panen,“ napsala pod fotku v bikinách. Uvidíme, zda si Alice vezme svůj rybí ocas a vyrazí na setkání stylově.

Mohlo by vás zajímat

Další články