Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Postavte si spokojený život na 4 pilířích! Víme, co vás udělá šťastnými

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Chcete dát svému životu nový rozměr? Máte pocit, že v poslední době více strádáte, než že byste psychicky rostla? Pokud potřebujete udělat životní restart, postavte ho na 4 pilířích. Uvidíte, že se tak budete cítit mnohem líp. Víme, které záchytné body vás v životě zachrání.

Pojďme si prozradit jedno moudro. Berme život jako židli. Ptáte se proč? Stabilní život je totiž jako židle. Ta také na dvou nohách nestojí Pro to, aby byla židle stabilní, potřebuje 4 nohy, stejně jako stabilní život potřebuje 4 pilíře. Ptáte se, jaké ty pilíře jsou?

1. Smích

S úsměvem na tváři se vám bude vždy každá situace zvládat mnohem líp. Nejde o klišé, ale pokuste se radovat z maličkostí a netrápit se. Člověk žije tady a teď a žádná chvíle se nebude opakovat, proto si každou vychutnejte.

2. Nadhled

Bez toho to nepůjde. Pokud budete nesmyslně upjatí a nebudete umět i na velké problémy koukat lehce shora, budete na tom opravdu špatně. Neberte se ani situace zas tak vážně a pokuste se vytvořit si nadhled

3. Láska

Nejen láska k někomu, ale i láska k sobě samým je neuvěřitelně důležitá Jestlipak se ve všech situacích chováte s láskou? Mějte se dostatečně rádi a nedělejte nic, co neodpovídá větě mám se rád.

4. Volná mysl

Nezatěžujte si hlavu scénáři, co by, kdyby. Uvidíte, že se vám tak bude žít mnohem lépe a mnohem šťastněji. Pokud nebudete mít zbytečná očekávání a nebudete si psát nesmyslné scénáře, bude vše mnohem lepší

Související články

Další články