Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Postava jako lusk. Andrea Verešová vypadá božsky i se čtyřmi křížky. Jaký je její fígl na věčné mládí?

Andrea Verešová opět zazářila.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Rozhovor

Nádherná Andrea Verešová na nedávném Česko-Slovenském plese všechny oslnila nejen svou róbou, ale i sršícím šarmem. Ve svých jednačtyřiceti letech vypadá úchvatně! Jak se modelka udržuje fit a jaký je její fígl na věčné mládí, prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Modelka Andrea Verešová byla na nedávném Česko-Slovenském plese doslova nepřehlédnutelná.
Přišla v doprovodu svého manžela, návrhářky Jany Pištějové a svého stylisty Martina Gruntoráda. Rozhodně patřila mezi nejkrásnější ženy večera.

Právě v rámci této příležitosti nám Andrea poskytla rozhovor, v němž odtajnila svůj fígl na věčné mládí!

“Nejdůležitější je zůstat pozitivní a fit i psychicky. Udržovat si veselou mysl. Žít zdravý životní styl, dělat to, co vás naplňuje, a to tělo držet v kondici,” řekla na úvod.

Andrea Verešová: Můj klíč je jóga

Samotnou Andreu naplňuje především jóga, která má podle ní hned několik výhod.
“Každý to má nějak jinak. Mě baví jóga, tím se netajím. K tomu musí člověk dospět věkem, dříve mě to vůbec nebavilo, bylo to pro mě trápení a hrozná nuda. Teď vidím, že mě to baví a prospívá mi to. Dělá mě to pozitivnější, vitálnější,” prozradila.

“Člověk se při tom učí dobře dýchat. Věkem totiž přestáváme správně dýchat a stresem zadržujeme dech. Vlastně se přestává okysličovat organismus a stárneme,” dodala výhody jógy.

Ta ale není jediným způsobem, díky kterému se Andrea udržuje stále fit. “Ještě pět tibeťanů a plavání, které miluju. A kolo, na to nesmím zapomenout," dodala. Každý si svůj způsob musí najít sám, ale podle Andrey je klíč k úspěchu právě zdravý životní styl a dělat to, co vás naplňuje.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy