Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Postava Hermiony oslavuje 40: Z malé Emmy Watson (29) vyrostla kráska

Emma Watson
Zdroj: Archiv Ard Gelinck
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Fiktivní postava z oblíbeného Harryho Pottera oslavuje narozeniny. Nadané kouzelnici Hermioně Grangerové by bylo už 40 let. Z herečky, která ztvárnila postavu Hermiony, vyrostla pořádná kost.

Harry Potter je fantasy řada románů od spisovatelky J. K. Rowling Děj popisuje příběhy mocného čaroděje Harryho Pottera V příběhu se objevuje i několik dalších hlavních postav. Jednou z nich je Hermiona Grangerová, celým jménem Hermiona Jean Grangerová. Britská spisovatelka byla natolik pečlivá, že postavám vymyslela i datum narození. A právě postava Hermiony by dnes oslavila už 40. narozeniny. Podle knižní předlohy se talentovaná kouzelnice narodila 19. září 1979.

Postavu mudlovské šmejdky ve filmech ztvárnila herečka Emma Watson Té je ve skutečnosti teprve 29 a ve světě showbyznysu je považována za jednu z nejvíce sexy hereček. Rodačka z Paříže se v roli Hermiony poprvé objevila, když jí bylo pouhých devět let. První díl byl pojmenován Harry Potter a Kámen mudrců. Pak se Emma objevila i ve všech ostatních dílech.

V prvním dílu série o bradavickém čarodějovi se Emma jevila jako nenápadná dívenka, ovšem z malé šprtky vyrostla krásná žena, nad kterou se pozastaví nejeden muž. Watson umí být i pořádně žhavá. To ukázala, když na internet unikly její nahé porno fotky, které naleznete zde V poslední době se také o Emmě hodně spekulovalo ve spojitosti s hercem Tomem Feltonem Na sociálních sítích se totiž objevily fotky, které jasně naznačují, že představitel Draca Malfoye a Watson mezi sebou mají něco víc než jen přátelství

Pokud Tom Felton ulovil tuhle kost, má opravdu štěstí. Podívejte se do fotogalerie, jak se za ty roky proměnila Emma Watson.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy