Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Postará se nevěrník o své dítě a A.N.D.U.L.U? Jako chlap je pro mě mrtvý, vzkázala blogerka!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 18 fotografií
nevěrník otcem
Internetová hvězda A.N.D.U.L.A (28) včera porodila. Její prvorozený syn dostal krásné jméno Patrik a těší se dobrému zdraví. A.N.D.U.L.A si navíc pochvaluje, že je to nejhodnější a nejvlasatější miminko. Jak se ale k celé věci postaví jeho otec František Doležal?

A.N.D.U.L.A má před sebou těžký úkol. Nyní jdou všechny legrácky stranou, stala se z ní máma na plný úvazek. Muž, o kterém si myslela, že je její životní láska, jí zlomil srdce a ona zůstala na výchovu syna zcela sama.

Když si sundala pomyslné růžové brýle, zjistila, že ji František Doležal podvádí na každém kroku a zve další dívky na rande. Za jednu věc by mu ale měla být vděčná. Andula chtěla jít na potrat, ale František s tím rozhodně nesouhlasil.

„Bylo to překvapení pro nás pro oba. Já navrhla potrat a on nechtěl. Přemlouval mě, že budeme krásná rodina,“ sliboval tehdy František. Jak se František ke svému otcovství postaví?

„Jako chlap je pro mě mrtvej, jako otec uvidíme. Úplně nezdrhnul. Chtěl malýho vychovávat se mnou. A asi s těma ženama. Zřejmě z golfu přes chůvičku. Jen ty geny, kurva. Já nechci, aby tohle zdědil po něm. Ať je, prosím, hezkej jako tatínek, ale hlavně ne ‚chytrej‘,“ svěřila se Andula před nějakou dobou na sociálních sítích.

Související články

Další články