Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Pošťák Lacko ze SuperStar: S Leošem Marešem si hraje na šťastnou rodinu!

Sám takové štěstí nemá, jeho rodiče jsou na tom špatně.
+ Dalších 79 fotografií
Jeho táta je alkoholik, maminka těžce nemocná a s alkoholem si rovněž notuje až příliš. Není potom divu, že se Lacko (17) ze SuperStar sebere a z rodného Komárna prchne do Tater za Leošem Marešem (42). Ten si klučinu, jehož smutný příběh chytil za srdce statisíce diváků, vzal pod svá křídla už během soutěže. Jejich setkání po několika měsících vás dojme k slzám!

Život v extrémní chudobě, oba rodiče nezodpovědní. Jen velká touha po lepších zítřcích dostala Lacka Angyala ze SuperStar 2018 tam, kde teď je. Dary od diváků z něj udělaly milionáře, na pořádný balík si přišel i díky Leoši Marešovi (42).

Ten si ho už během soutěže vzal pod svá křídla, nechal ho vystupovat na svých dvou vyprodaných koncertech. V kontaktu zůstali i po soutěži a teď se potkali ve Vysokých Tatrách na Slovensku. Lacko se prý sebral, koupil si lístek na vlak a vyrazil za svým mecenášem!

„Jsou prostě chvíle, které nenaplánujete. Vracíme se z tůry a syn mně říká, že je tady Lacko. Na Štrbském plese. Napsal mu na Instagram, že čeká před hotelem. Přijel úplně sám. Jen tak. Koupil si jízdenku z Komárna a vypravil se na výlet. Bez kamaráda, bez holky. Říká: Já jsem rád sám,“ napsal evidentně překvapený Leoš.

„Jde z něj tak neskutečně pozitivní energie, že mě to až dojalo. Navíc synové ho milují, byli s ním před týdnem na táboře,“ uzavřel Mareš.

Ačkoliv v soutěži neuspěl, dokázal to, po čem nejvíc toužil. Už nemusí žít v nuzných podmínkách a může se věnovat tomu, co ho baví. Tomu říkáme příběh se šťastným koncem!

Mohlo by vás zajímat

Další články