Život v extrémní chudobě, oba rodiče nezodpovědní. Jen velká touha po lepších zítřcích dostala Lacka Angyala ze SuperStar 2018 tam, kde teď je. Dary od diváků z něj udělaly milionáře, na pořádný balík si přišel i díky Leoši Marešovi (42).

Ten si ho už během soutěže vzal pod svá křídla, nechal ho vystupovat na svých dvou vyprodaných koncertech. V kontaktu zůstali i po soutěži a teď se potkali ve Vysokých Tatrách na Slovensku. Lacko se prý sebral, koupil si lístek na vlak a vyrazil za svým mecenášem!

„Jsou prostě chvíle, které nenaplánujete. Vracíme se z tůry a syn mně říká, že je tady Lacko. Na Štrbském plese. Napsal mu na Instagram, že čeká před hotelem. Přijel úplně sám. Jen tak. Koupil si jízdenku z Komárna a vypravil se na výlet. Bez kamaráda, bez holky. Říká: Já jsem rád sám,“ napsal evidentně překvapený Leoš.

„Jde z něj tak neskutečně pozitivní energie, že mě to až dojalo. Navíc synové ho milují, byli s ním před týdnem na táboře,“ uzavřel Mareš.

Ačkoliv v soutěži neuspěl, dokázal to, po čem nejvíc toužil. Už nemusí žít v nuzných podmínkách a může se věnovat tomu, co ho baví. Tomu říkáme příběh se šťastným koncem!