Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

„Pošťák“ Lacko ze SuperStar není takové neviňátko: OBNAŽIL SE v koupelně!

Lacko ze SuperStar se ukázal, jak ho bůh stvořil.
Zdroj: TV Nova/Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Osudem zkoušený Ladislav Angyal (17) zazpíval na castingu SuperStar o poště, probojoval se do dalších kol a stal se miláčkem národa. Talentovaný klučina z neutěšených poměrů ale zřejmě nebude takové neviňátko, za jaké ho doposud většina lidí měla. Ukázal hodně intimní fotografii z koupelny!

Lacko, bez oblečení pošťáci dopisy neroznášejí! Talentovaného účastníka letošního ročníku SuperStar díky jeho hitu Pošta vynášejí diváci do nebes. Teď však jejich důvěru možná trochu zklamal.

Sedmnáctiletý klučina ze slovenského Komárna neměl jednoduché dětství. Pochází z nepříliš utěšených poměrů, s maminkou jim v bytě chybí i ten nejzákladnější nábytek. „Můj největší životní sen je nemít takový život, jaký jsem měl v dětství,“ nechal se Lacko slyšet.

A tak bojuje, jak jen se dá. Jde si za svým snem v populární pěvecké soutěži. Získaná mediální pozornost mu už ale nejspíš trošičku stoupá do hlavy. Vyfotil se totiž způsobem, jaký by ho dříve zřejmě nenapadl. Do půl těla zapózoval v koupelně a intimní fotografii si vystavil na Instagram.

„Je pravda, že tento účet na Instagramu je můj. Je to fotka, která byla přidaná na můj Facebook a Instagram, abych ukázal nějakou změnu vizáže,“ potvrdil Lacko na Facebooku pravost fotografie, jež se mezitím na sociálních sítích stala hojně propíranou.

Co myslíte, neměl by si Lacko takové peprné snímky nechávat raději pro sebe?

Související články

Další články