Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pošťák Lacko je na dně: Myšlenky na SEBEVRAŽDU a tíživý strach!

Lacko je psychicky na dně.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 30 fotografií
Ze SuperStar ho sice vykopli, ale jinak Ladislav Angyal (17) vyletěl raketově vzhůru. Jeho hit Pošta si brouká snad každý, vystupoval po boku Leoše Mareše (42) a dojatí diváci z něj ve sbírce udělali milionáře. Jenže na mladého zpěváka je to až příliš. Svěřil se, že ho tíží obrovský strach!

Ladislav Angyal (17) se zapsal do povědomí nejenom účastí v letošní SuperStar, ale i díky hitu o žlutém poštovním autě. Rázem je z něj celebrita, slávu ale mladý klučina, který donedávna žil v nepředstavitelné bídě, přestává zvládat.

„Abych neskončil jako Avicii nebo Martinka z Turca. Cítím se psychicky na p*ču,“ svěřil se Lacko, kterého rychle nabytá sláva i statisíce na bankovním účtu očividně ničí.

Fanoušci začínají mít strach, aby se Lackovi nestalo něco špatného. Právě Avicii (†28), kterého zmínil ve svém pohnutém vzkazu, totiž před několika dny spáchal sebevraždu. A tak jsou obavy, zda se Lacimu nehoní hlavou myšlenky o předčasném ukončení života, bohužel namístě.

Jenomže Lacko se o psychických problémech, které ho sužují, bavit nechce. „Myslím, že víc k tomu říkat nemusím,“ uzavřel tajemně. Tak snad bude v pořádku!

Související články

Další články