Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pospíšil z TOP 09: Jsme na bodě nula a může za to Krnáčová a její tým!

Jiří Pospíšil (42), jednička na kandidátce strany TOP 09 v Praze a tím pádem kandidát na pražského primátora, byl dalším hostem předvolebních rozhovorů, které vznikly ve spolupráci s webem G.cz. Chomutovský rodák se nebál například ostře zkritizovat Adrianu Krnáčovou a její tým.

"Hlavním problémem je nečinnost magistrátu. Pokud nám Pražané dají podporu a my začneme okamžitě pracovat na projektech, které máme připravené, tak jsme na bodě nula, přijdeme na magistrát, kde jsou bohužel prázdné šuplíky a budeme začínat od nuly," rozběsnil se potenciální nástupce Krnáčové.

"Celková vize, vedení, které by táhla aktivní primátorka, to tu bohužel chybí," pokračoval dále Pospíšil, který tak v rozhovoru dále pálil do své předchůdkyně a jejího týmu.

Krátce se Pospíšil také vyjádřil k jednomu ze základních bodů programu ČSSD, ve kterém se píše o MHD v Praze zdarma. Tento bod Pospíšil označil za populismus.

Podívejte se na celý rozhovor, který vznikl ve spolupráci s webem G.cz, a jistě zjistíte mnohem více! Například to, jak to bude s modrými zónami v Praze.

Související články

Další články