Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Posmutnělý Marek Lambora: První snímky po rozchodu s kráskou Bezděkovou

Herec Marek Lambora známý ze seriálu Slunečná.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Rozchod

Herec Marek Lambora (26) známý ze seriálu Slunečná se rozešel se svou krásnou přítelkyní Andreou Bezděkovou (27). Poprvé po rozchodu se herec objevil na veřejnosti, a to na křtu knihy Princezna zakletá v čase. Jeho posmutnělých výrazů si nešlo nevšimnout, protože na předešlých akcích se usmíval doslova od ucha k uchu.

Oznámení o jejich rozchodu přišlo jako blesk z čistého nebe. Herec Marek Lambora a misska Andrea Bezděková již netvoří pár. Oba informaci sdíleli na sociálních sítích. „S Ájou jsme se rozhodli naši společnou cestu životem rozdělit. Ani náhodou jsme si neublížili, jen někdy zkrátka přijdete na to, že vás oba popohání vítr života na trochu jinou stranu,“ vysvětlil herec ze Slunečné Lambora.

Tentokrát bez širokých úsměvů

Herec se také poprvé od oznámení rozchodu objevil na veřejnosti. Společně s hercem Martinem Písaříkem se zúčastnil křtu knihy Princezna zakletá v čase. Místo svých obvyklých širokých úsměvů ale ukazoval jen posmutnělý výraz a jakýsi poloúsměv. Rozesmát ho dokázal na pár chvil jen Písařík.

S krásnou miss tvořil Lambora pár již delší dobu. Poprvé je paparazzi společně zachytili v únoru tohoto roku. Tehdy oba tvrdili, že spolu chodí již nějakou dobu a jen se to snažili před ostatními utajit. Několikrát spolu také vyrazili na dovolenou a čas od času sdíleli zamilované snímky. Velké lásce je nyní však konec a každý se bude ubírat jiným směrem.

Související články

Další články