Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Meghan Markle poslušně plní povinnosti: Po čase se ukázala a v rozkošných šatech všechny okouzlila!

Meghan to na oslavě královny Alžběty náramně slušelo.
+ Dalších 49 fotografií
Velkolepé oslavy narozenin královny Alžběty II. (92) jsou v plném proudu. Nechybí na nich ani nováček v aristokratické rodince Meghan Markle (36). Vévodkyně ze Sussexu a manželka prince Harryho (33) je největší ozdobou průvodu, který byl k jubileu královně vystrojen. Už dokonale zvládá protokol. Není divu, že se učí tak rychle. Kdyby Alžbětu zklamala, nastalo by pro ni pořádné peklo!

Už podruhé letos slaví královna Alžběta II. narozeniny. Přestože se narodila v dubnu, podle tradice slaví vždy v červnu. Má to prostý důvod, který je počasí. Teď už zkrátka svítí sluníčko, zatímco v dubnu bývá v Británii ještě škaredě.

Snad největší ozdobou dnešních velkolepých oslav je nepochybně Meghan Markle. V béžových šatech se stylovým kloboučkem jí to náramně slušelo. Jde znát, že vévodkyně ze Sussexu se do královských povinností dostala bravurně a protokol zvládá dodržovat ve všech ohledech.

Taky proto si ji královna Alžběta tolik hýčká. Meghan se stala miláčkém celého britského vladařského rodu. Dopustit na ni nedá dokonce ani princ Charles, kterého skoro všichni už dlouhá léta vnímají jako starého mrzouta.

Teď můžeme jenom doufat, že to manželce prince Harryho vydrží už napořád. Kdyby si to náhodou rozmyslela a chtěla se začít chovat podle sebe, nastalo by pro ni peklo.

Když se Alžbětě před lety přestala líbit princezna Diana, ukázala, jakou sílu má Buckinghamský pa­lác…

Mohlo by vás zajímat

Další články