Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Poslouchejte svoje tělo! Tohle je 6 znamení, že s vámi není něco v pořádku

Vaše tělo je dokonalý stroj. Když se cokoliv porouchá, dá vám jasné znamení. My je však rádi a často přehlížíme!

Pokud vaše tělo začne signalizovat, že vám něco chybí, nebo naopak přebývá, neignorujte to!

Na první pohled banální věci mohou totiž přerůst ve vážné nemoci.

Tohle je 6 znamení, kterých byste si měli na svém těle všímat!

1) Suché rty

Jasně, suché rty máme čas od času každý. Někdy stačí použít jelení lůj a je zase všechno v pořádku. Pokud vám však začnou praskat koutky, značí to nedostatek vitaminu B, což může vést k anémii a dalším poruchám!

2) Zmenšili jste se

Ne, není to vtip! I v dospělosti můžeme měnit svou velikost. Pokud máte dojem, že se vaše výška změnila, může to mít na svědomí řídnutí kostí nebo problémy s páteří. Narovnejte se, změňte jídelníček a v dobré míře dbejte i na pohyb!

3) Ucpaný nos

Pokud jste chronicky ukýchaní a ukašlaní, měli byste dát urychleně do kupy svůj imunitní systém. Doplňte vitamin C a dbejte na pravidelný režim včetně spánku a jídla.

4) Žlutá moč

Vaše moč prozradí víc, než si myslíte. Pokud je výrazně zbarvená a páchnoucí, upozorňuje to na špatnou funkci ledvin nebo nedostatečný pitný režim!

5) Problémy s pletí

I když si možná myslíte, že na pár pupíncích vám nesejde, mějte na paměti, že kůže je největším orgánem lidského těla, a proto byste ji měli udržovat co nejzdravější nejen kvůli svému zevnějšku. Co se děje uvnitř vašeho těla, se totiž odráží i navenek!

6) Únava

Pokud jste neustále unavení i po pravidelném osmihodinovém spánku, můžete bojovat s únavovým syndromem nebo třeba s alergií! Udělejte si čas na preventivní prohlídku!

Mohlo by vás zajímat

Další články