Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslouchej: V novém psychologickém thrilleru hraje hvězda Ulice Kristýna Podzimková

Poslouchej: V novém psychologickém thrilleru hraje hvězda Ulice Kristýna Podzimková
Zdroj: Jiří Zídek
+ Dalších 10 fotografií
premiéra
Do kin přichází nový snímek Poslouchej. Psychologický thriller a drama pojednává o mladém páru, který vyráží na výlet, aby svému vztahu dodal novou energii, protože se zdá, že už se vyčerpal a spěje k zániku. Hlavní ženské role se ujala herečka Kristýna Podzimková (35), která v minulosti zářila v seriálu Ulice v roli They.

Nový snímek Poslouchej, který má premiéru 14. května, vypráví příběh dvou mladých lidí, jejichž vztah nefunguje. Hlavní hrdinka má navíc silné podezření, že ji její přítel podvádí. Během cesty, kdy její partner spí, uslyší v autě hlas a jak se záhy ukáže, jde o hlas mužovy milenky. Ta se dokonce začne dívce zjevovat.

Hlavní hrdinka musí zjistit, zda je všechno jen noční můra, halucinace, nebo zda její partner skrývá mnohem větší a strašlivější tajemství, než jsou zálety. Jakmile přijde na to, co se skutečně děje, začne jí jít o život.

Hvězda Ulice v hlavní roli

Role hlavní hrdinky se ujala Kristýna Podzimková, kterou diváci znají především jako Theu z nekonečného seriálu Ulice. Poprvé se ale ještě před seriálem objevila v Těšínském divadle v Českém Těšíně, na jehož prknech vystupuje dodnes.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy