Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Poslední závod Ondry Hodbodě (†19): S novým osobním rekordem vyhrál 1. místo

Poslední závod Ondry Hodbodě (†19): S novým osobním rekordem vyhrál 1. místo
Zdroj: Archiv Ondřeje Hodbodi a Simony
+ Dalších 13 fotografií
Vzpomínka
Zúčastnil se mezistátního utkání, zaběhl nový osobní rekord a vyhrál první místo. Ondřej Hodboď (†19) ještě čtyři dny před svou smrtí běhal, jako kdyby ho nic netížilo. Pak si však z neznámých důvodů sáhl na život a teď zůstaly rodině, přítelkyni a kamarádům oči pro pláč.

"Na mezistátním utkání Česká republika – Polsko vybojoval Ondra Hodboď 1. místo v běhu na 2000 m překážek v osobním rekordu 5:46,36. Super, blahopřejeme," chlubil se výkonem svého nejlepšího běžce SKP Nymburk. Ondřej Hodboď byl veselá kopa, byl ve formě a vždycky dřel, tak ho popisovali jeho přátelé i přítelkyně. Ale, i když byl zamilovaný, talentovaný a zdravý, jen čtyři dny po posledním závodu spáchal sebevraždu

Srdcervoucí a dojemný vzkaz mu do nebe poslala jeho přítelkyně Simča, se kterou chodil čtyři krásné roky. "24. 9. 2020 – Den, na který s velkou bolestí v srdci nikdy nezapomenu," truchlí přítelkyně zesnulého Ondry. "Zanechal jsi tu strašné prázdno a bolest. Byl jsi nejlepší kluk, kterého jsem si mohla přát, ale dostali jsme hrozně málo času. Vždycky jsi chtěl pro mě i pro své blízké jen to nejlepší," pokračovala. Celý vzkaz si můžete přečíst zde

Nikdo nic netušil

Ale i za úsměvem se může skrývat něco temného, co člověka trápí. Devatenáctiletý kluk ukončil svůj život a všechny ve svém okolí tím zarmoutil. "Tomu se nedá ani uvěřit... Ondra byl plnej života a ve formě. Před pár dny jsme si psali. Upřímnou soustrast. Tu bolest si asi neumíme představit," napsal Marek V. "To nemůže být pravda, upřímnou soustrast! Ondro, kamaráde, nikdy na tebe nezapomenu, budeš mi moc chybět," napsal Honza B.

Šok to byl pro všechny. Proč mladý a nadějný atlet, zároveň podle blízkých i skvělý člověk, Ondra Hodboď spáchal sebevraždu není jasné. Všichni jej viděli jako usměvavého kluka, který nemá žádné starosti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy