Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední vzkaz před smrtí: Tohle řekla Louisa předtím, než jí i s kamarádkou uřízli hlavu v Maroku

Louisa Vesterager Jespersen a Maren Ueland
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Smrt na dovolené
Těšily se jako malé děti. Na dovolenou se vydala Louisa Vesterager Jespersen (†24) s Maren Ueland (†28) s tím, že zažijí nějaké dobrodružství. V pondělí je našli zhruba deset kilometrů od vesnice Imlil v pohoří Vysoký Atlas. Konkrétně na cestě na nejvyšší horu severní Afriky Džabal Tubkal. Právě tam měly namířeno, ale dříve je potkala smrt. Dívky byly navíc nalezeny bez hlav. Obě se přitom na cestu tak těšily. Důkazem jsou poslední slova.

Na zaslouženou dovolenou se Louisa Vesterager Jespersen z Dánska a Maren Ueland z Norska moc těšily. V pondělí je ale nalezli mrtvé na cestě na nejvyšší horu severní Afriky Džabal Tubkal. Utrpěly mnoho bodnořezných ran. Některé zdroje tvrdí, že dívky našli bez hlav.

Matka Louisy je nyní na dně a snaží se věřit v dopadení pachatelů. Pohoří Vysoký Atlas, kde se dívky nacházely, je oblíbenou dovolenkovou destinací. Dívky ale cestovaly bez průvodce a tím se samy vystavily nebezpečí, o kterém neměly ani ponětí.

Ještě 21. listopadu vznesla Louisa na svém Facebooku dotaz. "Přátelé, v prosinci se chystám do Maroka. Neznáte někoho poblíž nebo někoho, kdo ví něco o Džabal Tubkal?" ptala se. To byla Louisa s Maren ještě v pořádku...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy