Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

POSLEDNÍ VZKAZ: Slova dívky (†27) umírající na rakovinu, která by si měl přečíst každý!

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Holly Butcher byla neobyčejná žena, která ve svých sedmadvaceti letech sebrala veškerou odvahu a na svůj facebookový profil napsala vzkaz, ze kterého vám přeběhne mráz po zádech. Mladá žena totiž bojovala s rakovinou kostí, které následně podlehla. Předtím ale stihla napsat veřejnosti pár slov, které by si k srdci měl vzít každý.

Australanka Holly Butcher zemřela ve svých sedmadvaceti letech na rakovinu kostí. Před smrtí ale stihla na Facebooku zveřejnit vzkaz, který by si měl přečíst úplně každý. Z počátku můžeme číst: „To je život. Křehký, vzácný a nepředvídatelný. Každý den je dar, nikoli samozřejmost.“ Uznejte že toto je k zamyšlení.

„Investujte své peníze do zážitků, které zároveň neprošvihněte kvůli materiálním potřebám,“ radí Holly. „Když je vám nejhůř, běžte ven. Mějte radost z přírody, dýchejte zhluboka a děkujte za to, že to všechno můžete dělat. Uvědomte si, že jsou lidé, kteří ani tohle nemůžou.“ No nemrazí vás? Na závěr Holly píše: „Cestujte, jestli je to vaše touha a nedělejte to, pokud není. Pracujte, abyste mohli žít a žijte pro práci. Dělejte jenom to, co vás činí šťastnými.“

Související články

Další články