Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poslední výdech na silnici! SMUTNÉ VIDEO nehody hokejisty Tomáše (†27) u lomu Amerika

+ Další 3 fotografie
Je to velká tragédie. Nedaleko lomu Amerika na Berounsku došlo k dopravní nehodě, při které vyhasl život pražského hokejisty. Záchranáři bojovali o život Tomáše S. (†27) několik minut, ale bylo to bohužel marné. Mladý muž na silnici zemřel.

Sedmadvacetiletého hokejistu Tomáše, který přišel o život u lomu Amerika, už oplakávají jeho kamarádi i veřejnost na sociálních sítích. Ke smrti jednoho z členů se na webových stránkách Fanklubu Lev vyjádřil i trenér zesnulého Tomáše. „Navždy budeš v našem srdci, hrozně moc nám chybíš a nikdo z týmu tomu nechceme věřit, je nám to tak líto, tak moc, nikdy nezapomeneme na tvůj úsměv, na tvou lásku k hokeji, k týmu, tvou péči o nás kamarády, byl jsi ten nejlepší člověk, kterého jsem v poslední letech měl možnost potkat, a navíc jsi byl můj kamarád, nemohu uvěřit, že už tu s námi nikdy nebudeš,“ napsal zdrcený kouč.

O Tomášův život bojovali záchranáři několik minut. Oživit se ho ale bohužel nezdařilo.

„Do příjezdu posádky probíhala telefonicky asistovaná neodkladná resuscitace, kdy operátor řídil svědky události v oživovacích pokusech. Záchranáři po příjezdu oživování převzali, ale přes veškerou snahu zúčastněných muž svým zraněním podlehl,“ uvedla pro Berounský deník mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová.

U řidiče osobního vozu provedli přivolaní policisté dechovou zkoušku. Výsledek je negativní. Na těle mrtvého hokejisty bude vykonána pitva.

Související články

Další články