Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Poslední video Chestera Benningtona před sebevraždou: Ještě večer si hrál s dětmi, usmíval se a vtipkoval

+ Dalších 26 fotografií
Zpěvák rockové kapely Linkin Park Chester Bennington se dobrovolně rozhodl ukončit svůj život. K tragické události došlo 20. července kolem deváté hodiny ranní v jeho rezidenci v Los Angeles. Hodně lidí spekuluje o tom, že hlavním důvodem byla nedávná smrt jeho velmi blízkého kamaráda Chrise Cornella. Nyní se Chesterova manželka rozhodla zveřejnit video, které natočila pár hodin před zpěvákovou smrtí. Na videu se směje a dovádí s dětmi. Nic nenasvědčovalo tomu, že by měl být za pár hodin mrtvý.

Z videa, které uveřejnila na Twitter manželka Chestera Benningtona Talinda Bennington, dost mrazí. Jsou na něm zachycené zpěvákovy poslední okamžiky před smrtí. Všichni jeho věrní fanoušci moc dobře věděli, že Chester trpí velkými depresemi.

Nikdo však netušil, že by byl schopen vzít si život. Na zachyceném videu absolutně nic nenasvědčuje tomu, že by měl být jeden z nejpopulárnějších interpretů za pár hodin po smrti. Ba naopak, člen skupiny Linkin Park se na něm směje, dovádí s dětmi a vypadám, že je ve velmi dobré náladě.

Talinda Bennington se snaží všem lidem ukázat, jak jsou lidé trpící depresi nevyzpytatelní. I když se vám může zdát, že je všechno v pořádku, tak absolutně nemáte potuchy, co se v hlavě nemocného člověka děje.

U lidí, kteří trpí depresemi se nálady rychle mění. Proto Chester mohl být večer naprosto v pohodě, ale ráno to na něj zkrátka přišlo a on už nevěděl jak dál.

„Chci učinit závazek, že si s někým promluvím před tím, než si budu chtít ublížit, když se budu cítit v depresi, smutný nebo budu procházet těžkým obdobím,“ nechal se slyšet v jednom z videí Chesterův syn Draven Bennington.

Související články

Další články