Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Poslední Velikonoce Karla Gotta: Strávil je s vnuky, Ivana sdílela dojemnou vzpomínku

Karel Gott se svými vnuky v roce 2019.
Zdroj: Se souhlasem Ivany Gottové
+ Další 4 fotografie
Vzpomínka

Ivana Gottová se podělila o dojemnou vzpomínku na poslední Velikonoce strávené společně s Karlem Gottem. Jeho příznivcům popřála krásné velikonoční svátky na Mistrově oficiálním facebookovém profilu, kam přidala tématický snímek. “Karel se svými vnuky. Učil je tehdy plést pomlázku a docela se jim povedla,” popsala. 

V průběhu svátků máme všichni nostalgickou náladu. Vážíme si každé chvíle strávené s rodinou nebo přáteli a myslíme na ty, kteří nás opustili.

Na svého zesnulého manžela vzpomíná i Ivana Gottová, která po delší době přidala příspěvek na zpěvákův oficiální profil, o který se stará a kde pravidelně komunikuje s fanoušky.

“Milí Karlovi příznivci, hledala jsem nějakou tematickou fotografii Karla a přišlo mi, že tato z posledních Velikonoc 2019 by vás mohla potěšit. Karel se svými vnuky Vojtou a Honzou. Učil je tehdy plést pomlázku a docela se jim povedla,” vzpomíná Ivana.

"Přeji vám, abyste mohli trávit velikonoční svátky se svými milovanými a radovali se spolu s nimi z každého dne. Opatrujte se! Vaše Ivana,” napsala na závěr.

Právě téhož roku, v říjnu 2019, slavný zpěvák ve svých 80 letech nás bohužel navždy opustil.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy