Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Poslední večer Písařovicové: Ledecká ostrouhala, sportovcem roku je David Pastrňák

Poslední večer Písařovicové: Ledecká ostrouhala, sportovcem roku je David Pastrňák
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 11 fotografií
vyhlášení ankety
Daniela Písařovicová se rozloučila s Českou televizí moderováním ankety Sportovec roku 2020. Redakci eXtra prozradila, jak probíhalo natáčení, popsala rozdíly oproti živým vstupům a také si zavzpomínala na StarDance, o kterém nám taky něco řekla. Letos vyhrál titul Sportovec roku David Pastrňák (24).

Letošní titul Sportovec roku 2020 získal hokejista David Pastrňák. Na druhém místě se umístila obojživelnice Ester Ledecká a třetí místo obsadila rychlobruslařka Martina Sáblíková.

Anketa Sportovec roku 2020 měla své nominované, kterými byli dráhový cyklista Tomáš Bábek, biatlonistka Markéta Davidová, tenistka Petra Kvitová, sněhová obojživelnice Ester Ledecká, které se podařilo ovládnout super-G na Světovém poháru, hokejisté Ondřej Palát a David Pastrňák, Jiří Prskavec, který bravurně ovládá vodní slalom, rychlobruslařka Martina Sáblíková, basketbalista Tomáš Satoranský a fotbalista Tomáš Souček

Vyhlášení ankety moderovala Daniela Písařovicová, pro kterou to byla jedna z posledních společenských akcí na České televizi. Prozradila nám, jak se jí natáčelo a jaká vidí v podobném moderování negativa, zavzpomínala si také na StarDance a svěřila se, jaké to bylo, když se vrátila zpět na parket.

Jak se vám Sportovec roku 2020 moderoval?

Bylo to složitější, protože my jsme to předtáčeli a já vlastně nemám moc zkušeností s předtočenými pořady. Většinou všechno moderuju živě, a tím, že tam byly hodinový pauzy na to, aby se natočily tance s lidmi, kteří prošli StarDance... Když je to živě, tak sice jste na začátku úplně pekelně nervózní, ale tak nějak naskočíte do vlaku, jedete a pak to najednou skončí. A tenhle vlak jel celej den, takže to bylo o to únavnější a člověk si musí nahazovat tu energii, protože ji nemá. Netěží z té jedné vlny energie, ale musí ji tam pořád dodávat. A zároveň je strašně znát, že tam není publikum, to je hrozný negativum takových akcí. Zaplať Pánbůh, že se takové předávání cen pořádá ale, i když si myslím, že je to spíš výjimka v tomhle světě a v téhle době.

To bylo vaše poslední moderování společenské akce na ČT?

No to nevím, to je otázkou. Končím ve zpravodajství, a když bude možnost ještě si něco zamoderovat takhle v rámci toho zábavního průmyslu, tak budu ráda. Když ne, tak ne. Nemám žádný definitivní verdikt, jak to bude nebo nebude. Uvidíme, jestli to bylo poslední, nebo nebylo.

Jak na celou událost vzpomínáte? Došlo pak k nějakému pláči a dojemným chvilkám?

U toho Sportovce to bylo strašně milý. Já jsem se po hrozně dlouhý době potkala s lidma, kteří fungovali ve StarDance, hezky se o nás starali, a to vylo strašně příjemný, protože já jsem netušila, že na ně ještě v takhle brzký době narazím. Takže se mi vybavovaly všechny ty vzpomínky na StarDance, to bylo moc hezký díky nim. A zároveň se tam sešla skvělá parta lidí. Lidi, kteří tancovali, které znám, ať už míň, víc, tak jsme si hezky povídali přes ten den, řekli jsme si, co je nového, bylo to strašně fajn po té stránce, že se potkali lidi, kteří se nějakým způsobem podíleli na celém pořadu. A ten štáb kolem Sportovce je poměrně stabilní, takže to taky bylo moc hezký, s nimi se mi moc dobře spolupracuje.

Jaké to bylo se zase vrátit na chvíli na parket?

Já jsem si to strašně užila, po hrozně dlouhý době jsem zase cítila takovou tu únavu, kterou jsem pociťovala celej ten půlrok (ve StarDance), že jsem si vzpomněla na to, jaký to tehdy bylo, že člověk ráno vstal, bolelo ho celý tělo a musel jít znovu na parket. Tohle naštěstí bylo jen jeden den, měli jsme k tomu čtyři tréninky. Ale bylo to hrozně příjemný, všechno se vám to vybaví, jaká dřina za tím byla. Tohle bylo o něco jednodušší, než o co jsme se pokoušeli před dvěma lety. Ale bylo to fakt fajn, Marek Zelinka, Honza Tománek a Dominik Vodička jsou super a já jsem si to hrozně užila a přišlo mi, že jedu z letního tábora domů, co jsme se rozloučili. Když to bylo natočený na kamery, tak mi bylo líto, že to nepokračuje, ale tak, všechny tábory mají svoje konce.

Anketu jste mohli sledovat v úterý večer na České televizi. Čekali jste, že to vyhraje právě Pastrňák? Komu jste fandili vy?

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy