Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Poslední úplněk tohoto astrologického roku JE TADY! Jeho síla bude MAGICKÁ A NEVYHNUTELNÁ!

Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
ÚPLNĚK
Mystický úplněk rozzáří oblohu 21. března ve 2:42 hodin, bude se jednat o poslední pro tento astrologický rok. Březnový úplněk nastane ve stejný den jako jarní rovnodennost. Naposledy se tato událost odehrála v březnu roku 1981. Měsíc zvaný také Červí bude jasnější, než jsme u běžných úplňků zvyklí. Proč se mu říká Červí a jaké možné konflikty přinese?

Co je Červí Měsíc?

Červí Měsíc je posledním úplňkem zimy a v zásadě označuje příchod jara. Zima definitivně ustupuje a díky plodné bohyni Ostaře vše rozkvétá a vylézá z podzemí, vylétají ptáci, líhnou se motýli, rodí se mláďata i děti. Vše je ovládnuto láskou a plodností. Ostara je podle Keltů bohyně plodnosti pro jarní rovnodennost. V době jarní rovnodennosti je délka dne a noci stejná.

Vrána se loučí

Vrána, která zastupuje období zimy, se nyní loučí se sezónou, to přinese spravedlnost, změnu, energii a rovnováhu. Využijte extra energii tohoto mystického úplňku, abyste provedli nezbytné změny ve svém životě. Úplněk ve Vahách je ideální čas pro rituály na podporu přátelství a spolupráci s ostatními. Začátek jara je nejlepším obdobím na vyčištění negativních energií z vašeho domova a především z vaší duše, vašeho JÁ.

Očistěte své spaní

Udělejte si pořádek kolem místa, kde spíte. Toto je opravdu důležité, protože když spíte, vaše podvědomí je stále aktivní a chcete, aby mělo svobodu v pozitivních směrech. Nepořádek je totiž známkou negativní energie. Lidé často uvádějí, že se jim při úplňku špatně spí a sní. U tohoto Červího Měsíce to asi nebude jiné. Jeho záře bude asi o 10 % silnější. Je také známo, že menstruační cykly žen se synchronizují s rytmy Měsíce.

Související články

Další články