Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední ukázky před premiérou filmu Zbožňovaný: V hlavní roli budou lehké drogy a tenké uzeniny

Zbožňovaný: Poslední ukázky před premiérou filmu
Zdroj: Bioscop

Podívejte se na poslední ukázku z připravovaného filmu Zbožňovaný. Zde si vedle Jiřího Bartošky zahraje i Jiří Langmajer, jehož prekérní situaci se autoři filmu rozhodli použít jako jednu z finálních ukázek. V hlavní roli budou lehké drogy a tenké uzeniny.

Uznávaný a všemi oblíbený pediatr Zdeněk (Jiří Bartoška) jde do důchodu. Celý život byl vyhlášeným lékařem nemocnice a nyní se těší na zasloužený odpočinek. Ještě víc se však těší jeho rodina – manželka Olga (Zuzana Kronerová), která se už nemůže dočkat, až o něj bude pečovat, stejně tak jako jeho dcera Zuzana, jejíž manželství s Karlem (Jiří Langmajer) se nedávno rozpadlo.

Nejvíc nadšená je však Zdeňkova vnučka Aneta (Martina Czyžová), která dědu vždy považovala za svůj velký vzor a píše o něm seminárku do školy. Jenže Zdeněk není tak dokonalý, jak se zdá. Má jedno velké tajemství. Už téměř 40 let udržuje milenecký poměr s ortopedkou Danou (Ivana Chýlková). A Dana samozřejmě očekává, že na ni Zdeněk teď bude mít konečně víc času. Na Zdeňka tak čekají pěkně horké chvilky a rozhodně ne bezstarostná pohoda, kterou si plánoval…

Související články

Další články