Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední úder! Mlátička od Zemana je po smrti. Slezáka (†73) prý zradilo srdce

+ Dalších 13 fotografií
Po vítězství Miloše Zemana (73) v prezidentských volbách rozdával rány pěstí přítomným novinářům. Příznivec hlavy státu Karel Slezák (†73) ve středu zemřel. Za jeho smrtí prý stojí problémy se srdcem i tlak ze strany novinářů po "boxerském" incidentu.

Když koncem ledna ve volebním štábu Miloše Zemana vlivem alkoholového opojení zkolaboval novinář Milan Rokytka, jeho kolega Karel Slezák ho začal vehementně bránit. Přítomným akreditovaným novinářům se snažil zamezit v jejich práci. Nakonec jednomu z kameramanů uštědřil několik ran pěstí.

Slezák, který byl sám novinář, je po smrti, uvedl jako první deník Blesk. „Zemřel dnes. Jeho žena mi psala, že Karel zemřel, víc mi k tomu říci nemohla. Měl špatné srdce, stalo se mu to na tom prezidentově štábu a asi to nevydržel. Ani to, jak do něho šel ten novinářský syndikát,“ potvrdil informaci webu Blesk.cz Slezákův kamarád Rostislav Osička.

Po násilí ve štábu znovuzvoleného Zemana v pražském Top Hotelu se ocitl Slezák na pranýři. Za své počínání si vysloužil vlnu kritiky nejenom ze strany novinářů. "Toho nebylo tolik, to byl jeden dva údery. On udělal pohyb. Prostě to je reakce,“ zlehčoval ještě nedávno své chování. Později se za incident omluvil.

Související články

Další články