Léto nám už sice odešlo, přesto se na nás počasí usmálo a v září si můžeme vychutnat horké letní teploty. Podle meteorologů má být dnes až 30 stupňů Celsia. Jak tedy využít poslední záchvěv léta před příchodem sychravých dnů? Máme pro vás několik tipů, co dělat a jak si středu užít plnými doušky!

1) Vyražte k vodě a ven

Tato věc určitě napadne každého, když se dnes podívá na teploměr. My vám dáme za pravdu! Vyrazit k vodě prostě musíte. Bazény, řeky… Užijte si hezké počasí venku, hlavně neseďte doma jako pecky.

2) Udělejte si piknik

Není nic krásnějšího, než když chytnete svou drahou polovičku a rozbalíte to na ni. Tedy připravený košík dobrot a deku na zelený trávník plný slunečních paprsků. Udělejte si romantický piknik. Láska přeci prochází žaludkem, ne?!

3) Zmrzlina

Léto a zmrzlina prostě patří k sobě. Pokud jste se toto léto více hlídali a nedopřáli jste si lahodné studené osvěžení, dnes to porušte. Poslední horký den nemůžete zakončit jinak než se zmrzlinou v ruce. Dokonce si pak můžete dát i pěknou fotku na sociální sítě…

4) Večerní grilovačka

Pozvěte kámoše, nakupte steaky a Aperol a hurá na to! Pokud jste ještě neschovali gril do sklepa, tak věříme, že to bude pořádný mejdan. Středa je přeci malý pátek…

5) Venku

Ano, venku se dá dělat hodně věcí. Každý muž s přívalem horka myslí na sex, takže… Čapněte svou drahou polovičku a pěkně si to spolu užijte venku. Horko vám z toho bude ještě následující dny!