Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poslední teplý den? O víkendu přijde podzim a teploty prudce spadnou

Opět se ochladí!
Zdroj: pinterest
Počasí si s námi opět hezky zahrává, jednou je tak, pak zase úplně jinak. Tentokrát to však vypadá, že rekordní třicítky, které jsme měli v září, tu jsou naposled. Poté se prudce ochladí a nastane pravý podzim! Dnes bude poslední opravdu teplý den, tak si ho užijte. Jak bude vypadat následující předpověď počasí?

Nejspíš poslední teplý den, kdy si můžeme ještě užívat sluníčka, bude v pátek 21. září. Vyjeďte proto někam k vodě nebo na piknik a užijte si to, že můžete být venku. Bude skoro jasno až polojasno, od západu postupně až oblačno a místy přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 26 až 30 °C. Noční teploty 13 až 9 °C. Vítr jihozápadní o rychlosti 2 až 6 m/s, na studené frontě s nárazy 15 až 20 m/s.

O víkendu se prudce ochladí a přijde pravé podzimní počasí, teploty spadnou o 10 i více stupňů. V sobotu bude oblačno až zataženo. Denní teploty 15 až 19 °C. Noční teploty 10 až 6 °C. Vítr západní o rychlosti 2 až 6 m/s.

V neděli se trochu vyjasní, ale ani tak to nebude žádná hitparáda. Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 16 až 20 °C. Noční teploty 10 až 6 °C. Vítr západní o rychlosti 2 až 6 m/s.

Související články

Další články