Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední tanec pro Limberského? Obránce oznámil prodloužení smlouvy na příští sezonu

Poslední tanec pro Limberského? Obránce oznámil prodloužení smlouvy na příští sezonu
Zdroj: archiv Davida Limberského
+ Dalších 5 fotografií
Konec ve Viktorce?
David Limberský prodloužil smlouvu v týmu FC Viktoria Plzeň na další sezonu. Ta ale bude nejspíš jeho poslední. Fotbalista to oznámil na svém instagramovém účtu.

"Last Dance." To napsal David Limberský k fotce na Instagramu, na které oznámil prodloužení smlouvy s Plzní o další rok. Možná tak tím chtěl naznačit, že jde o jeho poslední sezonu v dresu Viktorie Plzeň. Heslo "Last Dance", v překladu poslední tanec, totiž často používají hvězdy z basketbalové NBA, které oznámily svou poslední sezonu. Levonohý obránce v klubu působí nepřetržitě od roku 2008 už dlouhých dvanáct let.

Poté, co v neděli podlehl vážné nemoci fotbalista Plzně Marián Čišovský, jde pro fanoušky klubu o dobrou zprávu, kterou potřebovali. Dlouho totiž nebylo jasné, zda Limberský smlouvu prodlouží, spekulovalo se dokonce o konci jeho kariéry. Obzvlášť po smrti svého kamaráda Čišovského, kdy Limberský zůstal posledním žijícím členem obranné lajny z roku 2011.

Limberský je i přes své výstřelky, jako byla bouračka v opilosti a utíkání před policií, stále miláčkem plzeňských fanoušků. Šikovný obránce měl totiž lví podíl na nejslavnější éře klubu. Otázkou ale zůstává, jestli to Limberský s posledním tancem myslí vážně. Nebo je to jenom Limberského poslední sezona v Plzni?

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy