Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední spolupráci legendární Eva Pilarová už nestihla. Manžel promluvil o jejím stavu

+ Dalších 23 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Ve věku osmdesáti let podlehla dlouhodobé nemoci. Zpěvačka Eva Pilarová ještě loni v září oslavila osmdesáté narozeniny a u této příležitosti také pokřtila svoje nové CD. Krátce před smrtí měla spolupracovat s redakcí eXtra na vzpomínkovém dokumentu o Karlu Gottovi, v němž řada osobností veřejného života promluvila o Mistrovi. Bohužel to už nestihla. Krátce před tím její manžel informoval, že zpěvačka zůstává v nemocnici.

O Mistrovi ve videu mluví a vzpomíná na něj a zároveň přináší nový pohled na spolupráci, přátelství s ním herečka Jiřina Bohdalová, režisér Zdeněk Troška, hudebník Richard Krajčo, zpěvák Bohuš Matuš nebo třeba zpěvačka Jitka Zelenková.

Další slavnou tváří měla být Eva Pilarová, kterou jsme oslovili. Byl slíben rozhovor, ale stav oblíbené zpěvačky se rychle změnil. "Moc se omlouvám. My máme problém. Dnes jsme v nemocnici. Zkusme to dořešit zítra," řekl redaktorovi manžel Evy Pilarové před pár týdny - tedy v době, kdy produkce eXtra připravovala aktuální vzpomínkový film Pět vzpomínek na Karla Gotta

V něm měla herečka zavzpomínat na spolupráci s Mistrem a jejich přátelství Bohužel se tak už nestalo. A je to velká škoda. Právě Eva Pilarová je jednou ze zpěvaček, která na Mistra měla řadu nádherných vzpomínek...

Podívejte se ve videu na aktuální filmovou vzpomínku na Mistra s názvem Pět vzpomínek na Karla Gotta A jak se jednotlivě k Mistrovi vyjádřily další osobnosti? Najdete níže.

Zdeněk Troška promluvil o Karlu Gottovi a vyřkl krutý verdikt o jeho talentu, který lidi zklame

Jiřina Bohdalová o legendě Karlu Gottovi: Řeknu vám, proč jsme spolu kamarádili

Bohuš Matuš promluvil o Ivaně Gottové: Teď vám řeknu pravdu o jejím manželství

Tajemství duetu Karla Gotta: Skladba Srdce nehasnou mě napadla na záchodě, říká Richard Krajčo

Dlouhých 14 let spolu: Jitka Zelenková odhalila, jaký byl Karel Gott v soukromí

Související články

Další články