Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední snímek před smrtí: Kobe Bryant se vyfotil s fanouškem a dal mu krásný slib

Poslední snímek před smrtí: Kobe Bryant se vyfotil s fanouškem a dal mu krásný slib
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
tragédie
Legendární basketbalista Kobe Bryant (†41) a jeho dcera Gigi (†13) zahynuli při strašlivé nehodě vrtulníku. Mladičký fanoušek Brady Smigiel (13) byl s největší pravděpodobností poslední osobou, která skvělého sportovce zachytila na fotografii. Ta je rozmazaná a Kobe se na ní nedívá do objektivu, Bradymu proto slíbil, že při příští příležitosti se s ním vyfotí lépe, takovou šanci už ale mít nebudou.

Velký fanoušek basketbalu Brady Smigiel se byl podívat na zápasech probíhajících na Mamba Sports Academy, kde byl i Kobe Bryant coby trenér týmu své dcery Gianny. Chlapec se se svým idolem vyfotil jen pár hodin před strašlivým pádem helikoptéry, který Kobe a jeho dcera nepřežili.

Kobe se s fanouškem vyfotil poté, co tým jeho dcery vyhrál důležitý zápas. Měl ale naspěch a snímek nedopadl tak, jak by si sám představoval. Na místo zápasu se měl vrátit ještě následující den a Bradymu tak dal slib. „Zítra uděláme lepší fotku,“ řekl Bryant. Nikdo v tu chvíli netušil, že má před sebou poslední chvíle života.

Chlapcova matka Dionne Reich Smigiel televizi CNN řekla, že Brady se s tragédií vyrovnává jen těžko. Kobe Bryant byl jeho basketbalový idol a nemůže se smířit s tím, že jen krátce poté, co se dočkal fotky s ním, zemřel.

Tragická smrt

K leteckému neštěstí došlo v neděli poblíž Los Angeles v Kalifornii. Kobe Bryant cestoval během nedělního zamračeného dopoledne ve své soukromé helikoptéře Sikorsky S-76. S legendou NBA ve vrtulníku letělo dalších osm osob. Po smrti je také sportovcova dcera Gigi.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy