Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Poslední slova před porodem: Moniku Bagárovou trápí příliš velké těhotenské bříško

Monika Bagárová
Zdroj: archiv M. Bagárové
+ Dalších 8 fotografií
TĚHOTENSTVÍ
Během několika týdnů má Monika Bagárová (25) přivést na svět své první dítě, vymodlenou holčičku, kterou očekává s přítelem Makhmudem Muradovem (30). Poslední týdny před finálovou rovinkou začíná být ale pořádný mazec. Zpěvačka má navíc už patnáct kilo a přibývání váhy prý ještě není konec.

Přibírání

„Za poslední dva týdny mi obrovsky narostlo bříško, nestačím se divit, jak je velké. Teď mám celkově patnáct kilo nahoře. Vůbec nechápu, kam ta kila šla. Vidím to jen na bříšku a možná se trochu dalo do tvářiček. Snad už naberu jen maximálně kilogram, víc ne,“ řekla eXtra.cz Monika Bagárová (25), pak si ale vzpomněla, že její maminka při těhotenství nabrala rovnou třicet kilogramů.

Sama podle našich odhadů normálně váží kolem šedesáti kilogramů, takže nynějších 15 kg nahoře znamená čtvrtinu normální váhy navíc.

Čtěte také: Monika Bagárová za 11 let významně zkrásněla

Stres z porodu

„Těhotenství začíná být náročné, ale zvládly to všechny ženy, tak to zvládnu taky. Nevím, na čem jsem, jak to bude. Když to je poprvé, je to lehce stresující,“ vysvětluje své rostoucí napětí půvabná porotkyně SuperStar, do níž určitě její porod zasáhne.

Porod v SuperStar?

„První finálový večer bych měla určitě stihnout, ale samozřejmě je to ve hvězdách. Je na miminku, kdy se rozhodne přijít na svět. Snad k tomu nedojde v přímém přenosu. A jak to se mnou a soutěží bude potom, to je otázka, na kterou se nedá předem odpovědět. Nevím, jak bude probíhat porod, jaký bude můj zdravotní stav,“ přemítá.

„Myslím si ale, že když tak to Paľo, Patricie, Marián a Leoš zvládnou, je jich tam dost. Rozhodně ale nechci, aby mi v porotě zabral místo někdo cizí. To je moje křeslo!“ říká naoko vážně Bagárová.

Čtěte také: Bagárovou v těhotenství nepěkně potrápily deprese z koronaviru

Námaha

Ta už to má vážně za pár.

„Stále jsem schopná udělat řadu věcí, nechci se dostat do fáze, kdy budu jen ležet, hekat a někdo mě bude obskakovat. Teď mi ale hodně s domácností pomohla mamka. Už se nemůžu tolik namáhat, tělo by mi to ani nedovolilo, hodně rychle se unavím a zadýchám,“ dodala sympaťačka v možná svém posledním povídání se zástupcem médií před porodem.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy