Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Poslední slova před nástupem do vězení: Co Tomáš Řepka řekl?

+ Dalších 10 fotografií
poslední rozhovor
Bývalý fotbalový obránce zítra nastoupí do ruzyňského vězení, kde si začne odpykávat dvou a půl letý trest. Pár hodin před tím než se definitivně rozloučí se svobodou ještě poskytl Top Star Magazínu rozhovor. Jaká byla jeho slova?

Tomáš Řepka (45), kterého doprovázela jeho partnerka Kateřina Kristelová (39), poskytl Top Staru rozhovor přímo na hřišti v Hostivaři, kde si odpykával veřejně prospěšné práce.

„Já tam jdu sám za sebe. Já vím, kdo jsem… Kačka taky ví koho má vedle sebe se vztyčenou hlavou a jdu si tam s nějakou úctou a nějakou takovou tou pokorou k tomu všemu to odsedět,“ sdělil televizi Prima.

Tomáš, je jak se zdá, je svým trestem smířený. Nic jiného mu už nezbývá, není cesty zpět. Řepka byl odsouzen za zpronevěru a pornoútoky na exmanželku Vlaďku Erbovou. Za mřížemi by měl strávit dva a půl roku. O podmíněné propuštění může požádat po deseti měsících.

Mohlo by vás zajímat

Další články