Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Poslední slova Ornelly Koktové těsně před rizikovým porodem: Čeho se bála

Ornella Koktová poskytla rozhovor těsně před porodem.
Zdroj: Se souhlasem O. Koktové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií

Ornella Koktová (28) se stala již trojnásobnou maminkou. Se svým manželem Josefem Koktou (64) na světě přivítali třetího potomka, po dvou chlapcích se stali rodiči rozkošné dcery Lilianne. Těsně před porodem poskytla Ornella poslední rozhovor pro eXtra, kde promluvila nejen o svém zdravotním stavu, ale také o jménech, která měli s Pepou ještě vybraná. A co by rozhodně nepřežila?

Již trojnásobná maminka Ornella Koktová se pochlubila krásným rodinným snímkem s novorozenou dcerou Liliannou. "Vítej na světě, Lilianne Koktová...naši radost nemohu popsat slovy. Snad jen...sny se vážně plní...i když to už ani nečekáte. A Tobě Lásko moc děkuju, že jsi tu se mnou byl...miluju Tě," napsala na své sociální sítě.


Zdravotní stav těsně před porodem

Pro eXtra.cz se stihla Ornella těsně před porodem ještě svěřit, jak se cítí. "Před porodem se cítím dost vyčerpaně, což je ale v devátém měsíci normální. Prakticky nonstop mě pálí žáha a musím na sebe dávat pozor, protože tu jizvu po Svenovi mám dost rizikovou," řekla Ornella, která neplánovaně otěhotněla pár měsíců poté, kdy na svět přivedla druhorozeného syna a těhotenství pro ni tak bylo rizikové. Nakonec vše ale dobře dopadalo a Ornella se raduje z krásné holčičky.


Nepřežila bych, kdyby jí někdo říkal Pepino

Jména se nám líbí Anna, Armen a Orfe, ale to mi Pepa fakt zakázal. Pro kluka jsme měli vybraného Josefa. Líbila se mi i Josefína, ale nepřežila bych, kdyby jí někdo říkal Pepino," promluvila Ornella, která svou dceru pojmenovala Lilianna.


Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy