Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Poslední slova Karla Gotta pár hodin před smrtí: Dal dojemný slib, který nemohl splnit

Zdroj: Facebook, Karel Gott Agency
+ Dalších 16 fotografií
Poslední slova
Do poslední chvíle se nevzdal! Karel Gott (†80) si v předvečer své smrti plánoval, čemu se bude příští rok věnovat. Byl známý dodržováním slibů, ať se děje, co se děje. Ten poslední už však splnit nikdy nedokáže. Takhle mluvil jen pár hodin před odchodem na věčnost!

"Karel mi řekl: Víš co, slibuji, že pokud se mi aspoň trochu uleví, vystoupím v lednu na akci Schlagerchampions v Berlíně. Začal jsem brát nové léky a určitě to bude lepší," tvrdí moderátor Florian Silbereisen (38), kterého s Gottem (†80) pojilo pevné přátelské pouto.

Mistrovi telefonoval v pondělí 30. září, jen pár hodin před odchodem legendy na věčnost. O poslední Gottova slova se s fanoušky podělil v pořadu 25 Jahre Feste-Show, jenž sám uváděl.

Měl ještě velkou touhu žít

"Snažil jsem se ho v boji s nemocí podpořit. Byl optimistický, na novou výzvu se vyloženě těšil," uzavřel Silbereisen. Není pochyb, že měl Mistr do další práce chuť, zpěv pro něj byl vedle rodiny vším. Zároveň je ale docela možné, že se snažil svého přítele uklidnit.

Karel Gott akutní leukemii podlehl v úterý 1. října před půlnocí. Pohřeb se státními poctami proběhl v katedrále sv. Víta na Pražském hradě, odkud pohřební vůz převezl zpěvákovy ostatky do Krematoria Motol. Tam se s ním Ivana (43), Nelly (11), Dominika (46) a Lucie (31) rozloučily úplně naposledy. Charlotte (13) náročnou chvíli neustála a v slzách raději zůstala v autě.

Související články

Další články