Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Poslední sklenka vína Bereniky Kohoutové: Těhotná herečka musí dát alkoholu sbohem

+ Dalších 10 fotografií
Těhotenství
Rebelka Berenika Kohoutová (28) veřejně oznámila těhotenství. Přiznala to v zábavním pořadu Show Jana Krause. Herečka a zpěvačka se na sociální síti Instagram pochlubila možná poslední skleničkou vína na následujících devět měsíců. Zábava končí, nyní z ní bude muset být zodpovědná mamina.

Berenika Kohoutová je proslulou rebelkou. Nestydí se fanouškům ukázat hanbaté fotky a skladba Dělám stojky taky stojí za to. Nyní je však propařeným nocím a bujarým večírkům konec.

V Show Jana Krause neměla Berenika na výběr a musela přiznat, že je těhotná. Možná si oznámení představovala trochu jinak, jenže když na ni moderátor Jan Kraus (66) radostnou novinku prásknul, nedalo se už nic dělat.

Na sociální síti se Berenika, která ráda dělá stojky, pochlubila zřejmě poslední sklenkou vína. Na Instagram přidala fotku, kde v ruce drží víno a čte si knížku. Asi se loučí s alkoholem, protože po následujících devět měsíců by jej neměla pít.

Mohlo by vás zajímat

Další články