Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Poslední sbohem s Libuší Šafránkovou ve Šlapanicích: Zřejmě dorazí i Abrhám, řekla sestra Popelky

Libuše Šafránková: Poslední sbohem ve Šlapanicích
Zdroj: Se souhlasem Filmové studio Barrandov
+ Dalších 13 fotografií
zádušní mše

V kostelíku ve Šlapanicích u Brna dnes pozůstalí pochovají na hřbitově zesnulou herečku Libuši Šafránkovou (†68). Dle informací Libušiny sestry se zádušní mše zúčastní i vdovec Josef Abrhám (81).

Zádušní mše a uložení milované herečky Libuše Šafránkové na hřbitově se naposledy uskuteční v jejích rodných Šlapanicích u Brna, kam by měl dorazit i vdovec Josef Abrhám. "Sejdeme se všichni, předpokládám, že i Pepík. Ale nezlobte se, nechci říkat nic víc," prozradila deníku Blesk sestra zesnulé Libušky Miroslava Šafránková.

Kostelík bude otevřený již od 17 hodin, zádušní mše začne o hodinu později. Projev ve Šlapanicích pronesou herci Bolek Polívka a Jan Kačer, který se nedávno naposledy rozloučil i se svou milovanou manželkou, herečkou Ninou Divíškovou.

Urna Libuše Šafránkové bude uložena do hrobu k jejím rodičům - mamince Libuši Šafránkové (†71) a otci Miroslavu Šafránkovi (†56). Na společném náhrobku je již vytesáno její jméno - Libuše Abrhámová, rozená Šafránková.

Pohádková Popelka Libuše Šafránková zemřela po dlouhé nemoci 9. června ve věku 68 let. V galerii si prohlédněte, jak probíhalo poslední rozloučení s Libuškou v Praze, plakalo i samotné nebe.

V galerii se můžete podívat, jak vypadal pohřeb Libuše Šafránkové v kostele svaté Anežky České na pražském Spořilově.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy