Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Poslední sbohem: Rodina a přátelé se loučili s bubeníkem Milanem Peroutkou (†49) z Olympiku, brečel i Petr Janda!

Zdrcený Petr Janda.
+ Další 2 fotografie

Před několika dny zemřel bubeník kapely Olympic Milan Peroutka. Jeho nečekaná smrt zasáhla nejen rodinu a celou kapelu, ale i fanoušky Olympiku, kteří se těšili na další vystoupení. Ve Velké obřadní síni strašnického krematoria v Praze dnes proběhlo poslední rozloučení.

Zdrcený lídr kapely Petr Janda (71) se zhroutil u řečnického pultu. „Vůbec nevím, co mám říkat. Už jsem byl v téhle síni mockrát. Všechny tyhle pohřby jsou hrozný,“ řekl Janda, který si neustále kapesníkem utíral slzy, které mu tekly zpod tmavých brýlí.

Na pohřbu nechyběla rodina a přátelé hudebníka, kteří si nepřejí zveřejňovat bližší informace ohledně úmrtí. Jako příčina se uvádí pád ze schodů. Podle blesk.cz Janda pád ze schodů potvrdil. Mělo k němu dojít, když Peroutka nesl těžké bubny a uklouzl na schodech.

Skupina zrušila dva nejbližší koncerty, ale své vystupování neukončila. Za bicí usedne zatím neznámý host. První koncert bude 14. června ve Výravě na Královéhradecku.

Mohlo by vás zajímat

Další články