Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rozloučení s maminkou Mařenky z Arabely: Přišel i Honzík, tohle jsou nejdojemnější fotky

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Na konci října všechny zasáhla smutná zpráva o odchodu herečky Jany Drbohlavové (†78), která ztvárnila maminku Marušky v seriálu Arabela, či učitelku v Dívce na koštěti. S herečkou se přišla rozloučit rodina, přátelé i kolegové. Podívejte se na nejdojemnější fotky z posledního rozloučení ve Strašnicích.

Úspěšná česká herečka Jana Drbohlavová zemřela ve svých osmasedmdesáti letech. Naposledy vydechla v Nemocnici pod Petřínem ke konci října. S představitelkou paní Hermannové z Arabely či nezapomenutelné učitelky Peškové z filmu o kouzelnici Saxaně se ti nejbližší měli možnost rozloučit ve středu během obřadu, který se konal od 14 hodin v krematoriu Strašnice.

Nebyla jen skvělou herečkou ale také se intenzivně věnovala dabingu. Svůj hlas propůjčila třeba profesorce McGonagallové z čarodějnické ságy o Harrym Potterovi nebo Nšo-či ve Vinnetouovi. Jana se též objevovala na divadelních prknech. Do roku 2016 působila v pražském Divadle ABC.

Účast na pohřbu byla hojná, což dokazuje, jak moc ji všichni milovali. Mezi příchozími byli rodina, přátelé, ale i hvězdní kolegové. Mezi nimi nechyběla Libuše Švormová nebo Dana Batulková. Poslední sbohem přišel dát i Alois Švehlík a Ondřej Kepka, který si v Arabele zahrál Honzíka. Podívejte se do fotogalerie na nejsilnější fotky z posledního rozloučení s Janou Drbohlavovou.

Související články

Další články