Andrea o svých rodinných problémech dlouho mlčela a ani do budoucna o nich nechce mluvit. Ovšem udělala pod tlakem výjimku a poskytla zcela ojediněle pár slov, které nastiňují situaci, která je nejen pro ni samotnou, manžela Jiřího, ale zejména jejich společnou dceru velmi těžká. „Problémy jsou dlouhodobého rázu. Netýkají se jen posledních týdnů. Jsme pět let manželé a každý z nás se nějakým směrem posouvá, a pokud mezi oběma neexistuje kompromis či chuť koexistovat, vznikají trhliny,“ jemně Andrea popsala exkluzivně pro eXtra.cz, že problémy v manželství se táhnou roky.

Teď spolu oba nebydlí, Jiří se odstěhoval a zázemí našel u kamaráda. Na přímou otázku, zda by se Andrea k Jiřímu ještě vrátila, neodpověděla zamítavě. „To ukáže až čas. V tuto chvíli nic takového v plánu nemám. Existují trhliny v manželství, které se buď spraví, a nebo ne. Muselo by se toho hodně změnit. Ale neříkám ne,“ dodala krásná Andrea, která se živí jako diskžokejka.

Jestli se manželství definitivně rozpadne, nebo naopak ještě k sobě Andrea s Jiřím najdou cestu, ukáží nejspíš až další měsíce.