Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Poslední šance pro Jiřího Pomeje? Andrea nám prozradila, jak to teď mají

Andrea je z okolností skutečně vyčerpaná.
+ Dalších 9 fotografií
Jejich láska zažívá obrovskou krizi... A možná už ji společně nepřekonají. Manželství krásné Andrey (29) a Jiřího Pomeje (53) se dostalo do slepé uličky, když mladá maminka přestala přehlížet bohémské touhy svého manžela. A to nejen kvůli sobě, ale zejména jejich dceři Aničce (4). Teď má zřejmě Pomeje poslední šanci, aby se rychle probral a začal sekat latinu - žít jako normální chlap.

Andrea o svých rodinných problémech dlouho mlčela a ani do budoucna o nich nechce mluvit. Ovšem udělala pod tlakem výjimku a poskytla zcela ojediněle pár slov, které nastiňují situaci, která je nejen pro ni samotnou, manžela Jiřího, ale zejména jejich společnou dceru velmi těžká. „Problémy jsou dlouhodobého rázu. Netýkají se jen posledních týdnů. Jsme pět let manželé a každý z nás se nějakým směrem posouvá, a pokud mezi oběma neexistuje kompromis či chuť koexistovat, vznikají trhliny,“ jemně Andrea popsala exkluzivně pro eXtra.cz, že problémy v manželství se táhnou roky.

Teď spolu oba nebydlí, Jiří se odstěhoval a zázemí našel u kamaráda. Na přímou otázku, zda by se Andrea k Jiřímu ještě vrátila, neodpověděla zamítavě. „To ukáže až čas. V tuto chvíli nic takového v plánu nemám. Existují trhliny v manželství, které se buď spraví, a nebo ne. Muselo by se toho hodně změnit. Ale neříkám ne,“ dodala krásná Andrea, která se živí jako diskžokejka.

Jestli se manželství definitivně rozpadne, nebo naopak ještě k sobě Andrea s Jiřím najdou cestu, ukáží nejspíš až další měsíce.

Mohlo by vás zajímat

Další články