Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Poslední šance pro heroinovou Katku? Tohle jí může změnit život...

+ Dalších 29 fotografií
Redakce eXtra.cz před několika dny odvysílala živý stream s nejznámější českou narkomankou Katkou Bradáčovou a jejím přítelem Jirkou. A stovky reakcí na sebe nenechaly dlouho čekat. Dokonce se našli i někteří, kteří se rozhodli hrdince ze slavného dokumentu Heleny Třeštíkové pomoct.

Přes 25 let Katka Bradáčová svádí boj s drogovou závislostí. Moc by si přála, kdyby nikdy nenastal den, v němž si píchla svou první dávku pervitinu. Následně přešla na heroin, který jí totálně zničil život. Její dceru má v péči její matka. Sama s partnerem přežívá v kanále na pražské Invalidovně Jediná její jistota je dávka metadonu, pro kterou si dochází do Centra pro drogově závislé na pražské Bulovce.

Prošla si všemi typy žloutenky a její zdraví je zdevastované. Lékaři jí dávají maximálně 5 let života. Světlo na konci tunelu definitivně hasne a Katka žije na okraji společnosti, kdy si peníze obstarává žebráním v pražské metropoli. Smutný životní osud ženy, která byla skutečně krásná... Z jejího výrazu dnes lze jen vyčíst, že by svou minulost ráda změnila. Sama ale ví, že je to nemožné.

Po živém streamu v redakci eXtra.cz se ale našlo pár jedinců, kteří by Katce rádi pomohli s prací. V mailu nám napsali, že by mohla za pár tisíc korun uklízet.

Redakce eXtra.cz se rozhodla, že nabídky Katce předá, a pokud se rozhodne změnit svůj dosavadní život, na nabídky bude jistě reagovat. Možná v sobě hrdinka z dokumentu Heleny Třeštíkové najde poslední zbytky sil a něco ve svém životě změní. Držme jí palce!

Související články

Další články