Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poslední šance pro české fanoušky? Rolling Stones ohlásili závěrečné světové turné před důchodem, Praha bude nejspíš v plánu!

Mick Jagger má k Praze velmi vřelý vztah. I kvůli Havlovi.
Zdroj: Profimedia.cz

Je to sice neuvěřitelné, ale všichni jsou jednou nohou v hrobě, ač se to nezdá. Kapela Rolling Stones je tu padesát let a pánové už sedmdesát. Mezi lidmi už nějaký ten rok kolují vtipy, že když bude atomová válka, přežijí jen švábi a Keith Richards, kytarista kapely a vyhlášený drogový pařmen.

Eskapády mají za sebou všichni, Mick Jagger (70) má sedm dětí a Ronnie Wood se na stará kolena zamiloval do ruské dívenky skoro o 50 let mladší, než je on sám. Po takové době a takovém životě už ale pánové cítí, že je načase odejít ze scény, a ohlásili na příští rok své poslední světové turné.

Je jisté, že pojedou do Evropy, a v tom případě se dá předpokládat, že zavítají i do Prahy. Jagger má k Praze hodně blízko, Václava Havla si považoval, na Hradě byl skoro jako doma a nejezdil sem jenom dělat muziku. Česká republika zatím potvrzená není, ale je to jen proto, že se trasa teprve plánuje. Ovšem s ohledem na okolnosti nepochybujeme, že se přijedou rozloučit.

A co víc. Poslední koncert Rolling Stones určitě přebije Kabáty na Vypichu. Protože pro takovou přeslavnou kapelu je vhodný jenom ten Vypich. Do O2 Areny se vejde „pouhých“ 20 tisíc lidí, takže kde by to mělo být jinde?

Související články

Další články