Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poslední šance na usmíření? Agáta se vrací do Čech, Jakub ale tráví celé dny s Mórovou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 48 fotografií
Krize
Agáta (34) smutní. Její dovolená v Izraeli u maminky Veroniky Žilkové končí. I s dětmi se vrací do Čech, kde na ni čeká nepříjemná realita. Dojde k usmíření s Jakubem Prachařem (35) nebo se po jejím návratu za otcem jejich téměř dvouleté holčičky definitivně zaklapnou dveře?

Kdyby měla křišťálovou kouli, určitě by se do ní bývalá modelka a moderátorka ráda podívala. Vztah s jejím manželem a otcem dcery Jakubem je podle všeho v troskách, ale není vyloučeno, že se k sobě nevrátí. Během pobytu v Izraeli se toho stalo hodně. Především Agáta (34) tak trochu provokovala prostřednictvím svého Instagramu.

Nejdříve udělala zásadní krok a ukázala světu obličej dcery, za což ji někteří lidé dost kritizovali. Potom následovalo množství příspěvků, na kterých se střídala vystavená prsa v plavkách s pohublou a opálenou postavou a mejdany s alkoholem a cigaretkou. Čas strávený s maminkou a dětmi si Agáta dosyta užila. Ale jak se na to celé dívá Jakub (35)? Vyčte Agátě, že začala ukazovat jejich dcerku Miu bez jeho svolení?

Prachař momentálně natáčí další sérii Česko Slovensko má talent a opět se potkává s kolegyní Dianou Mórovou, se kterou měl Agátu údajně podvádět. Diana se navíc nechala slyšet, že je Jakub zlatíčko a že mu dovolí úplně všechno. „Vždy mě rozesměje, vyrobí mi dobrou náladu a to je důležité. V práci potřebujete, abyste měli někoho, s kým se škádlíte. Dodá to vaší práci šťávu, že se do ní těšíte a zabavíte se,“ sdělila nadšená Mórová redakci Expres.cz.

Jak se tedy bude vztah Prachařových vyvíjet, se necháme překvapit.

Související články

Další články