Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Poslední rozloučení se Zdenou Hadrbolcovou: Dorazí Obermaierová, Pagáčová a další hvězdy Ulice

Představitelka Růženky z nekonečného seriálu Ulice Zdena Hadrbolcová.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 7 fotografií
Pohřeb

Poslední rozloučení s herečkou Zdenou Hadrolcovovou (†86) proběhne ve čtvrtek 30. listopadu od 15 hodin ve strašnickém krematoriu. Herečka zemřela před deseti dny v LDN, kde trávila poslední chvíle života. Redakci webu Aha! se podařilo zjistit, kdo ze slavných osobností má na pohřeb dorazit.

Rodinní příslušníci, přátelé i známé osobnosti se ve čtvrtek 30. listopadu naposledy rozloučí s herečkou Zdenou Hadrbolcovou, která zemřela 20. listopadu ve věku šestaosmdesáti let. Poslední roky trávila herečka v léčebně dlouhodobě nemocných.

Pohřeb proběhne od 15:00 hodin ve Velké obřadní síni ve Strašnicích a nenechá si ho ujít celá řada osobností. Hadrbolcová se proslavila hlavně rolí Růženky v nekonečném seriálu Ulice, i z toho důvodu dorazí plno hereckých kolegů právě ze seriálu. Herečka neměla žádné potomky, během posledních let života jí však pomáhal synovec, který se snažil hlídat její soukromí. Mezi blízké přátele Hadrbolcové patřila i herečka Jaroslava Obermaierová (77).

Přijde Obermaierová i Pavelka

„Řešili jsme i přehazování natáčecích termínů. Tam prostě musíme jít,“ prozradila podle Blesku herečka Jaroslava Obermaierová. „Spojenou s ní budu mít hlavně Ulici, tam jsme se pořádně sblížily. Do té doby jsme se znaly povrchně. Řadu let jsme se dvakrát, třikrát za měsíc potkávaly na natáčení, takže jsme si mohly povědět spoustu věcí. Měly jsme pak hodně kamarádský vztah,“ prozradila už dříve pro eXtra.cz Obermaierová.

Přijít má také Ondřej Pavelka (68), který v Ulici hrál Oldu Farského, herečka Patricie Pagáčová (36) malířka a herečka Iva Hüttnerová (74), či šéf Českého rozhlasu René Zavoral (47).

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy