Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Poslední rozloučení s Vlasákem (†45): Kdy Rolins a další hvězdy pohřbí milovaného kamaráda?

Petr Vlasák
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
ROZLOUČENÍ
Přítel mnoha slavných krásek, nezměrný optimista, ale na sklonku života i statečný chlap, který se snažil nepodlehnout neskutečnému utrpení, jež mu způsobovala rakovina mozku. Takový byl Petr Vlasák (†45), švihák a podnikatel, který zemřel ve středu. Víme, kdy se s ním přátelé mohou rozloučit!

„Petr bude mít pohřeb 14. října od 11 hodin ve Velké obřadní síni krematoria Strašnice,“ sdělil nám zdroj blízký rodině. Půjde o neobvykle dlouhou dobu od úmrtí zesnulého, rodina ale možná zvolila pozdější termín i kvůli pohřbu Karla Gotta (†80), který proběhne o předcházejícím víkendu.

Kromě toho se ale ti nejbližší přátelé o několik dní později sejdou na vzpomínkovém mejdanu, který uspořádali na počest kamaráda.

Petr Vlasák bojoval s rakovinou třikrát. Poprvé v roce 2006, kdy mu lékaři nedávali moc šancí na vyléčení, podruhé o dlouhých jedenáct let později, potřetí ale bohužel opět naplno propukla loni. Tentokrát tento pozitivní a usměvavý sympaťák, kterého miloval snad celý showbyznys, už neměl šanci. Zesnul v den svých 45. narozenin...

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy