Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Poslední rozloučení s Věrou Špinarovou: Manžel dostal zákaz, na pohřeb nesmí přijít

+ Dalších 23 fotografií
V Ostravě probíhá rozloučení s legendární zpěvačkou Věrou Špinarovou (†65). Fanoušci od rána chodí do krematoria položit květinu, tryzna probíhá také na Masarykově náměstí. Na pohřeb nesmí dorazit její druhý manžel Vítězslav Vávra (63).

Ostrava dnes na poslední cestu vypraví legendární zpěvačku Věru Špinarovou Bude zajímavé sledovat, kolik známých tváří z pražské scény pojede na poslední rozloučení do Ostravy.

Fanoušci od rána chodí do krematoria položit květinu, tryzna probíhá také na Masarykově náměstí. Na pohřeb nesmí dorazit její druhý manžel Vítězslav Vávra (63). Zákaz vstupu na pohřeb mu udělil zpěvaččin syn Adam Pavlík Ten dokonce povolal ochranku, aby se Vávra nemohl dostat k rakvi.

Přes novináře naštvaný Pavlík Vávrovi vzkázal, že mu rozbije pusu. Vávra totiž Pavlíka osočil, že v posledních dnech unavené mamince nasmlouval hodně práce a tím ji dostal na pokraj smrti.

Ve 12 hodin se pro veřejnost krematorium uzavře. Pak bude probíhat smuteční rozloučení v úzkém kruhu rodinném. Při posledním rozloučení bude znít hlas Janis Joplin a Arethy Franklin, které Špinarovou inspirovaly.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy