Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poslední rozloučení s Václavem Kotkem (†66): Obřad bude ve Strašnicích v úterý

+ Dalších 6 fotografií
Pohřeb
Minulý týden odešel do hereckého nebe Václav Kotek (†66), který zemřel nešťastnou náhodou. Upadl ze schodů ve svém domě na Karlštejně a bohužel mu už nebylo pomoci. Pohřeb bývalého manažera Divadla Járy Cimrmana proběhne v úterý nadcházejícího týdne.

Václav Kotek, jenž dlouhá léta pracoval v Divadle Járy Cimrmana a později byl jeho manažerem, zemřel 24. července. Václav začínal v divadle jako kulisák a postupně se vypracoval. Stal se z něho herec a v Divadle Járy Cimrmana hrál v celkem 12 hrách. Mezi ty nejúspěšnější hry patří zajisté Hospoda Na mýtince.

Velikým smutkem si nyní prochází rodina, přátelé, kolegové ale především jeho syn a herec Vojta Kotek (31), protože Václavův odchod byl naprosto nečekaný.

Příčinou smrti byla nešťastná náhoda. Byl nalezen mrtvý ve svém domě na Karlštejně pod schody. Jeho blízký přítel Zdeněk Svěrák (83) potvrdil serveru TN.cz, že Václav spadl ze schodů a následně si zlomil vaz. Po tak špatném pádu se mu už bohužel nedalo pomoci. Václav opustil tento svět předčasně.

Poslední rozloučení s Václavem Kotkem proběhne během příštího týdne v úterý 6. srpna, informovala ČTK. Obřad se bude konat v krematoriu v pražských Strašnicích.

Mohlo by vás zajímat

Další články